На посаду студентського ректора УДФСУ претендують 3 кандидати

На посаду студентського ректора Університету державної фіскальної служби України претендують 3 кандидати, а саме: студентка Навчально-наукового інституту права Тетяна Мельник, курсантка Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Альона Кондратюк та студент Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Артем Близнюк.

Кандидати підготували свої біографії та передвиборчі програми, в яких відображені пріоритетні напрямки роботи студентського ректорату та основні цілі їхньої діяльності.

Проведення виборів відбуватиметься в наступні етапи:

• 13-28 березня – проведення передвиборчої агітації;
  • 25 березня – дебати;
  • 29 березня – день тиші;
  • 30/31 березня – вибори.

У виборах візьмуть участь представники усіх Навчально-наукових інститутів та Факультету згідно з квотами представництва осіб, які мають право брати участь у виборах студентського ректора УДФСУ.

УДФСУ бажає успіхів кандидатам, нехай щастить усім та переможе найкращий!