На кафедрі економіки підприємства відбулося відкрите лекційне онлайн-заняття

14.05.2020р. на 4 парі відбулася відкрита лекція доцента кафедри економіки підприємства, кандидата економічних наук Мельничук Ганни Сергіївни з навчальної дисципліни «Операційна діяльність підприємства та її аналіз» на тему «Методика аналізу ризиків діяльності підприємства та оцінки господарських ризиків» для бакалаврів спеціальності 051 «Економіка» Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи.

Відповідно до плану лекційного заняття були розглянуті наступні питання: ризики, як об’єкт аналізу діяльності підприємства; методи оцінки ризиків діяльності підприємства; економічна сутність господарських резервів та їх класифікація за різними ознаками; принципи виявлення та методики кількісної оцінки резервів діяльності підприємства. Вебінар супроводжувався презентацією лекційного матеріалу, який студенти можуть додатково переглянути на LMS Moodle УДФСУ https://moodle.nusta.edu.ua/course/view.php?id=1413

Присутні на відкритому занятті студенти, викладачі кафедри та представники навчально-наукового інституту позитивно оцінили його зміст, відзначили високий науковий рівень проведеного заняття, його практичну спрямованість, послідовність та лаконічність у викладенні матеріалу лектором.