Науково-практичний круглий стіл на тему “Сучасні виклики контролю державних фінансів в Україні”

14 листопада 2019 року кафедрою фінансів імені Л.Л. Тарангул Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи спільно з кафедрою митної справи Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи Університету ДФС України було проведено науково-практичний круглий стіл на тему “Сучасні виклики контролю державних фінансів в Україні”. Професор кафедри фінансів імені Л.Л. Тарангул Гордей О. Д. та старший викладач кафедри митної справи Борса В.В. презентували цікаві доповіді. Зокрема, було розглянуто особливості ведення та реформування митного контролю в Україні. Крім того, обговорювалися актуальні питання бюджетного та податкового контролю в контексті забезпечення фінансової безпеки країни. Особливу увагу було приділено питанню контролю фінансів об’єднаних територіальних громад в умовах бюджетної децентралізації.